Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Pozostałe


Ostrowianie dopingowali biało-czerwonych (zdjęcia)

Cały kraj wspiera reprezentację Polski na mundialu w Rosji. Również ostrowianie zebrali się na obiekcie Omega, żeby wspierać biało-czerwonych. W specjalnie stworzonej strefie kibica zebrało się wielu mieszkańców miasta.

2018/06/strefa-kibica-ostrow-jpg_5b29fcd92e6d3

Pomimo niekorzystnego wyniki polskiej kadry na Mistrzostwach Świata w Rosji ostrowianie dzielnie wspierają Orły Nawałki.

Oprócz dużego telebimu organizatorzy zadbali również o najmłodszych mieszkańców miasta przygotowując dla nich dodatkowe atrakcje.

Strefa wyraźnie ożywiła się dopiero na kilka minut przed końcem meczu po bramce Grzegorza Krychowiaka, którego trafienie nie odmieniło jednak końcowego rezultatu pierwszego starcia biało-czerwonych.

Podopieczni trenera Adama Nawałki przegrali spotkanie 1:2. W kolejnym meczu w niedzielę 24 czerwca zmierzą się z Kolumbią. Początek rywalizacji o godz. 20.00. Ostrowianie po raz kolejny będą mogli obejrzeć spotkanie w wyznaczonej strefie kibica na obiekcie Omega przy ul. Trębickiego.

Więcej informacji o spotkaniu z Senegalem w artykule "Mundial: Falstart Polski, Senegal z wygraną (wideo)".


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies