Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Siatkówka


Turniej siatkówki plażowej na rozpoczęcie wakacji

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza dwanaście drużyn do wzięcia udziału w zawodach siatkówki plażowej. Turniej jest otwarty dla wszystkich, bez opłat wpisowych i podziału na kategorie.

2018/06/siatkowka-plazowa-jpg_5b2a02489efdd

Zapisy przyjmowane są pod adresem e-mail mosir.ostrowmaz@gmail.com. Termin zgłoszeń upływa w piątek 22 czerwca, godz. 23.59.

- Do turnieju mogą zgłaszać się wszyscy chętni. Należy jednak pamiętać o zasadach fair play oraz wystrzegać się grubiańskiego, prostackiego i głośnego zachowania - informuje organizator turnieju.

Dla najlepszych trzech drużyn przygotowano pamiątkowe medale.

Turniej odbędzie się w sobotę 23 czerwca przy ul. Trębickiego w Ostrowi Mazowieckiej. Początek o godz. 10.00.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.