Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Edukacja


Przedszkolny piknik rodzinny z kapitalnym spektaklem (zdjęcia, wideo)

We wtorkowe popołudnie w Miejskim Przedszkolu nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej przedszkolaki, ich rodziny i nauczyciele świętowali na tradycyjnym przedszkolnym pikniku rodzinnym. Były zabawy, smakołyki i integrowanie się rodzin.

2018/06/piknik-rodzinny-mp1-jpg_5b2a215c8aeca

Główną atrakcją był spektakl na podstawie wiersza Juliana Tuwima "Rzepka". W postacie w spektaklu wcielili się pracownicy przedszkola. Występ przyjęty był bardzo ciepło przez publiczność.

- Jestem zachwycona. Pani miały kapitalne stroje, z dużą dbałością o szczegóły. Pomysłowo wkomponowane piosenki i bardzo śmieszny pomysł z zamianą małej rzepki na dużą - podsumowała pani Dorota, mama jednego z przedszkolaków.

Piknik zakończył słodki poczęstunek, który przygotowali rodzice. Dodatkową atrakcją była profesjonalna obsługa zapewniona przez uczniów Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Lubiejewie.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies