Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna


Najlepsi strzelcy z Zarąb Kościelnych

Kamil Małkiński jest najlepszym strzelcem Iskry Zaręby Kościelne w minionym sezonie w rozgrywkach B klasy. Mimo że występował tylko w rundzie jesiennej, to ustrzelił aż czternaście bramek.

2018/05/iskra-zareby-koscielne-jpg_5af01847df6e3

Kolejne trzynaście goli na koncie klubu z Zarąb Kościelnych zapisał na swoim koncie Adama Niemira, a jedenaście dołożył Mariusz Tyl. Dobrą dyspozycję zaprezentowali także Piotr Grabiński - 6 goli i Tomasz Niemira - 4 bramki.

Dla Iskry Zaręby Kościelne bramki w minionym sezonie zdobyli także: Przemysław Wyszogrodzki, Piotr Chlubicki, Kasjan Kuropatwa (wszyscy po dwie) oraz Kamil Kantorowski, Kilian Kuropatwa i Adam Śliwiński (wszyscy po jednej).

W najbliższych dniach piłkarze Iskry Zaręby Kościelne rozpoczną przygotowania do kolejnego sezonu w rozgrywkach B klasy w grupie Ostrołęka.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies