Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiadomości z miasta


Świetna zabawa dzieci na półkoloniach (zdjęcia, wideo)

To już trzecia grupa, która wolny czas spędza z animatorami Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej. Dzieci z radością przychodzą każdego dnia na kolejne zajęcia.

2018/07/polkolonie-mosir-jpg_5b446be08a1f8

Ostrowski ośrodek sportu i rekreacji zaprosił dzieci w wieku 6-12 lat do aktywnego wypoczynku. Półkolonie trwają pięć dni - od poniedziałku do piątku.

W programie półkolonii są m.in. zajęcia na basenie, kręgle, kino, zajęcia taneczne, gry i zabawy w hali sportowej, wycieczka autokarowa, dmuchany zamek i zajęcia z animatorami.

Obecnie dzieci przebywają na trzecim turnusie, który potrwa do 13 lipca. Ostatnia grupa zbierze się w dniach 16-20 lipca.

Organizator zapewnia opiekę nad dzieckiem w czasie trwania półkolonii od poniedziałku do piątku w godzinach 7.45-16.15. W tym czasie dzieci mają zapewnione dwa posiłki - śniadanie i obiad.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies