Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Koncerty


Jarosław Chojnacki zaśpiewa dla proboszcza w Komorowie

W kościele pod wezwaniem świętego Jozafata w Komorowie będzie gościł Jarosław Chojnacki. Piosenkarz, pieśniarz i kompozytor, wykonawca piosenki literackiej zagra z koncertem w podziękowaniu za służbę księdza proboszcza Sławomira Niewęgłowskiego.

2018/08/jaroslaw-chojnacki-fot-oficjalna-strona-jpg_5b6c0b74e72a1Jarosław Chojnacki, fot. oficjalna strona artysty

Jarosław Chojnacki jest wykonawcą i twórcą muzyki do wierszy polskich i zagranicznych poetów. Występuje najczęściej sam z gitarą. Korzysta również z instrumentu klawiszowego i zawodowych podkładów muzycznych.

W komorowskiej parafii artysta urodzony w Bydgoszczy wystąpi w niedzielę 19 sierpnia o godz. 19.00. Koncert będzie zwieńczeniem 30-letniej posługi księdza Sławomira Niewęgłowskiego. Proboszczem parafii pod wezwaniem świętego Jozafata był od 1 lipca 2013 roku. Organizatorami wydarzenia są mieszkańcy Komorowa.

Recital Jarosława Chojnackiego z pewnością będzie szczególnym wydarzeniem, który wywoła wśród widzów silne emocje i refleksje.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies