Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


Zderzenie trzech aut w Sulęcinie Szlacheckim

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło na drodze wojewódzkiej nr 677 w Sulęcinie Szlacheckim (gmina Stary Lubotyń). Kierujący mazdą stracił panowanie nad autem i doprowadził do zderzenia z dwoma peugeotami.

2018/05/policja-kogut-jpg_5afc162da22f7

Do kolizji doszło we wtorek 7 sierpnia po godz. 20.00 w Sulęcinie Szlacheckim. O szczegółach poinformował nas rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

- Kierujący peugeotem, 59-letni mieszkaniec powiatu grodziskiego podczas wyprzedzania peugeota boxera, którym kierował 34-letni mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego spowodował zagrożenie dla kierującego mazdą, 42-letniego mieszkańca województwa warmińsko-mazurskiego, który jechał z naprzeciwka i próbując uniknąć czołowego zderzenia stracił panowanie nad autem i uderzył w oba peugeoty - wyjaśnia sierż. szt. Marzena Laczkowska, rzecznik prasowy ostrowskiej policji.

Kierowcy byli trzeźwi. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. 59-latek z powiatu grodziskiego został ukarany mandatem karnym.

Ostrowska policja apeluje o ostrożną jazdę, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies