Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Książka


Trwają zgłoszenia do konkursu fotograficznego

Miejska Biblioteka Publiczna imienia Marii Dąbrowskiej w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pn. "Książka na wakacjach". W wydarzeniu może wziąć udział młodzież od 14 roku życia oraz osoby dorosłe zajmujące się fotografią amatorsko.

2018/08/ksiazka-wakacje-jpg_5b6d82380018d

Celem konkursu jest propagowanie twórczej postawy, popularyzacja czytelnictwa poprzez kreatywne spędzanie wolnego czasu oraz rozbudzanie zainteresowań czytelniczych promujących pozytywne wzorce zachowań.

- Jeśli lubisz czytać i masz pomysł na zdjęcie książki w ciekawych okolicznościach przyrody, albo w innym interesującym miejscu to zapraszamy do naszego konkursu - informuje Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowi Mazowieckiej.

Każdy uczestnik może nadesłać jedną fotografię. Dopuszcza się nadsyłanie tylko własnych prac fotograficznych, wykonanych metodą cyfrową.

W konkursie zostaną nagrodzeni autorzy trzech najlepszych zdjęć wybranych przez internautów oraz jury.

- Technika wykonania zdjęć jest dowolna, przy czym fotografie powstałe w rezultacie wyraźnej ingerencji graficznej będą odrzucane - wyjaśniają organizatorzy konkursu.

Fotografię i kartę zgłoszeniową należy przesłać na adres e-mail wypozyczalnia@mbpostrowmaz.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby biblioteki. Potrzebne dokumenty można pobrać z facebookowego profilu organizatora.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi we wrześniu 2018 roku.


Dodaj komentarz