Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Książka


Trwają zgłoszenia do konkursu fotograficznego

Miejska Biblioteka Publiczna imienia Marii Dąbrowskiej w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pn. "Książka na wakacjach". W wydarzeniu może wziąć udział młodzież od 14 roku życia oraz osoby dorosłe zajmujące się fotografią amatorsko.

2018/08/ksiazka-wakacje-jpg_5b6d82380018d

Celem konkursu jest propagowanie twórczej postawy, popularyzacja czytelnictwa poprzez kreatywne spędzanie wolnego czasu oraz rozbudzanie zainteresowań czytelniczych promujących pozytywne wzorce zachowań.

- Jeśli lubisz czytać i masz pomysł na zdjęcie książki w ciekawych okolicznościach przyrody, albo w innym interesującym miejscu to zapraszamy do naszego konkursu - informuje Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowi Mazowieckiej.

Każdy uczestnik może nadesłać jedną fotografię. Dopuszcza się nadsyłanie tylko własnych prac fotograficznych, wykonanych metodą cyfrową.

W konkursie zostaną nagrodzeni autorzy trzech najlepszych zdjęć wybranych przez internautów oraz jury.

- Technika wykonania zdjęć jest dowolna, przy czym fotografie powstałe w rezultacie wyraźnej ingerencji graficznej będą odrzucane - wyjaśniają organizatorzy konkursu.

Fotografię i kartę zgłoszeniową należy przesłać na adres e-mail wypozyczalnia@mbpostrowmaz.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby biblioteki. Potrzebne dokumenty można pobrać z facebookowego profilu organizatora.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi we wrześniu 2018 roku.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies