Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna


KS Wąsewo poniżej oczekiwań (zdjęcia, wideo)

Piłkarze KS Wąsewo w spotkaniu czwartej kolejki rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka po raz kolejny zagrali poniżej oczekiwań swoich kibiców i zremisowali z Kurpikiem Kadzidło 0:0. Zobacz komplet wyników i aktualną tabelę.

2018/08/wasewo-konopianka-jpg_5b7a73054d94f

Więcej o meczu z udziałem podopiecznych trenera Roberta Wilczewskiego przeczytasz w artykule "KS Wąsewo na remis z Kurpikiem (zdjęcia, wideo)".

W najciekawszym starciu czwartej odsłony gier w A klasie piłkarze Narwi 1962 Ostrołęka pokonali Błękitnych Raciąż 3:2 i wywalczyli fotel lidera. Dotychczas w stawce przewodziła Konopianka Konopki, ale nieoczekiwanie przegrała na wyjeździe z GKS Pokrzywnica 1:4. To sprawiło, że zespół z Ostrołęki przystępując do niedzielnej konfrontacji wiedział, że zwycięstwo zagwarantuje im pierwszą lokatę po czwartej kolejce.

W niedzielne popołudnie przyszedł czas na przebudzenie Bartnika Myszyniec. Uważani za jednego z faworytów rozgrywek A klasy - podopieczni trenera Adriana Gwiazdy tym razem przed własną publicznością rozbili Koronę Karolinowo 3:0. Gole na koncie gospodarzy zapisali Krzysztof Szymański, Damian Zyśk i Mateusz Krajza.

Do podziału punktów doszło w konfrontacjach Kurpika Kadzidło z KS Wąsewo 0:0, Świtu Baranowo z Pełtą Karniewo 2:2 i Boruty Kuczbork z Rzekunianką Rzekuń 1:1.

Wyniki 4 kolejki rozgrywek A klasy - grupa Ciechanów-Ostrołęka:
Bartnik Myszyniec - Korona Karolinowo 3:0
GKS Pokrzywnica - Konopianka Konopki 4:1
Kurpik Kadzidło - KS Wąsewo 0:0
Boruta Kuczbork - Rzekunianka Rzekuń 1:1
Orzeł Sypniewo - Jutrzenka Unieck 4:1
Świt Baranowo - Pełta Karniewo 2:2
Narew 1962 Ostrołęka - Błękitni Raciąż 3:2

1     Narew 1962 Ostrołęka     4       10       12     3
2     Konopianka Konopki     4       9       14     11
3     GKS Pokrzywnica     4       8       11     6
4     Orzeł Sypniewo     4       8       9     4
5     Pełta Karniewo     4       6       9     7
6     Błękitni Raciąż     4       6       8     8
7     Jutrzenka Unieck     4       5       10     12
8     Kurpik Kadzidło     4       5       4     5
9     Rzekunianka Rzekuń     4       4       5     6
10     Świt Baranowo     4       4       5     10
11     Bartnik Myszyniec     4       3       7     12
12     Korona Karolinowo     4       3       6     11
13     KS Wąsewo     4       2       3     5
14     Boruta Kuczbork     4       2       8     11

Dodaj komentarz