Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna


Iskra i GKS w walce o kolejne punkty

Piłkarze Iskry Zaręby Kościelne i GKS Andrzejewo mają przed sobą kolejne spotkanie w rozgrywkach B klasy w grupie Ostrołęka.

gks_iskra1_21_04_17

W zdecydowanie lepszych nastrojach do kolejnej odsłony spotkań przystąpią piłkarze GKS Andrzejewo. Podopieczni trenera Łukasza Kamińskiego sezon rozpoczęli od trzech zwycięstw. Drużyna z powiatu ostrowskiego pokazała, że jest w gronie faworytów do awansu do wyższej klasy rozgrywkowej.

GKS Andrzejewo na starcie nowego sezonu pokonał GLKS Lelis 4:1, następnie wygrał z KS Pniewo 5:2, a w ostatniej kolejce rozbił Orza Goworowo aż 5:0. Teraz z pewnością piłkarze z Andrzejewa są faworytem konfrontacji z FC 2012 Różan, chociaż drużyna pod wodzą nowego trenera gra zdecydowanie lepiej i ma na koncie jedno zwycięstwo.

W roli faworyta do meczu przystąpią również piłkarze Iskry Zaręby Kościelne, którzy podejmą Koronę II Ostrołęka. Ostrołęcki zespół do tej pory rozegrał jedno spotkanie, przegrywając na wyjeździe z GUKS Krasnosielc 1:4. Iskra dwukrotnie wybiegała na plac gry, notując porażki z GUKS Krasnosielc 3:5 i WKS Mystkówiec Stary 5:6.

W najbliższej konfrontacji podopieczni trenera Wojciecha Dziaka z pewnością będą zespołem bardziej doświadczonym i powinni zapisać na swoim koncie pierwsze zwycięstwo.

Spotkania 4 kolejki B klasy - grupa Ostrołęka:
Iskra Zaręby Kościelne - Korona II Ostrołęka, sobota - 15 września, godz. 16.00.
GKS Andrzejewo - FC 2012 Różan, niedziela - 16 września, godz. 16.30.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies