Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna


KS Wąsewo powalczy z Borutą Kuczbork

Piłkarze KS Wąsewo w czterech spotkaniach rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka nie potrafili zwyciężyć. Podopieczni trenera Roberta Wilczewskiego dotychczas zapisali na swoim koncie zaledwie dwa punkty.

ks_wasewo_13_11_17

Mimo dobrze przeprowadzonego okresu przygotowawczego i dobrych wyników w meczach sparingowych, wąsewscy piłkarze nie prezentują obecnie wysokiej dyspozycji.

Z pewnością w osiągnięciu dobrych wyników przeszkadzają również absencje czołowych zawodników. W efekcie KS Wąsewo zapisał na swoim koncie dwa remisy i dwie porażki.

Na inaugurację sezonu lepsza okazała się Konopianka Konopki wygrywając 2:1, następnie Korona Karolinowo również pokonała KS Wąsewo 2:1, a następnie przyszły remisy z meczach z GKS Pokrzywnica 1:1 i Kurpikiem Kadzidło 0:0.

Boruta Kuczbork również nie zachwyca i plasuje się obecnie na ostatniej pozycji w tabeli A klasy, z dwoma punktami na koncie. Boruta przegrał z Błękitnymi Raciąż 1:3 i Jutrzenką Unieck 3:4 oraz zremisował z Pełtą Karniewo 3:3 i Rzekunianką Rzekuń 1:1. Czy tym razem jeden z zespołów będzie cieszyć się z pierwszego zwycięstwa w obecnym sezonie?

KS Wąsewo - Boruta Kuczbork, sobota - 15 września, godz. 11.00.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies