Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Kolarstwo


Rajd rowerowy śladami Prymasa Tysiąclecia

Szósta edycja rajdu rowerowego śladami Prymasa Tysiąclecia kardynała Stefana Wyszyńskiego to dobra okazja, aby spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu. Cykliści na trasę wyruszą w niedzielę 30 września.

rower_18_04_18

Wydarzenie zostało zaplanowane na niedzielę 30 września i wystartuje punktualnie o godz. 8.30 sprzed budynku Starostwa Powiatowego w Ostrowi Mazowieckiej.

Rowerzyści wyruszą z Ostrowi Mazowieckiej i pojadą przez Andrzejewo i Szulborze Wielkie, by ostatecznie dotrzeć do Zuzeli.

O godz. 11.00 została zaplanowana msza święta w kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Zuzeli. Na zakończenie dla wszystkich uczestników rajdu czeka ciepły poczęstunek przygotowany w Specjalnych Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Zuzeli.

- Uczestnikami wydarzeniami mogą być osoby pełnoletnie oraz osoby, które nie ukończyły 18 roku życia wyłącznie pod opieką osoby dorosłej - informuje Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej.

Jeśli w dniu rajdu będą intensywne opady deszczu, organizator zastrzega sobie możliwość odwołania imprezy.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.