Opublikowano . Kraj i świat | Sport | Siatkówka


Polscy siatkarze powalczą o złoto (wideo)

Polscy siatkarze wygrali z reprezentantami Stanów Zjednoczonych 3:2 (25:22, 20:25, 23:25, 25:20, 15:11) w półfinale siatkarskich mistrzostw świata rozgrywanych we Włoszech.

Mecz w Turynie zaczął się od dobrej gry i wygranego seta przez biało-czerwonych. Kolejne dwa padły jednak łupem rywali. To nie podłamało naszych zawodników.

Polacy wygrali czwartego seta, a niewiele później nie dali szans Amerykanom w tie-breaku. Reprezentanci Polski bronią tytułu wywalczonego przed czterema laty w Polsce. W finale zagrają z reprezentacją Brazylii, która w półfinale ograła Serbów 3:0.

Mecz o złoto już dziś o godz. 21:15

źródło: x-news

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.