Opublikowano . Kraj i świat | Sport | Siatkówka


Polacy mistrzami świata, Polska-Brazylia 3:0 (wideo)

Siatkarska reprezentacja Polski obroniła złoto mistrzostw świata! W niedzielę (30 września) biało-czerwoni, jak przed czterema laty, pokonali Brazylijczyków - tym razem 3:0. W pierwszym secie ekipa Vitala Heynena, mimo roztrwonienia w końcówce kilkupunktowej przewagi, wygrała 28:26. W drugim Polacy oszczędzili już kibicom takiej nerwówki i w pełni kontrolując grę wygrali 25:20. 

Podłamani Brazylijczycy już się nie podnieśli i przegrali także trzecią partię - tym razem do 23. Dla biało-czerwonych to drugie z rzędu (i trzecie w historii) mistrzostwo świata.

źródło: x-news

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.