Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

Bolesna strata punktów MKS Małkinia

Piłkarze MKS Małkinia wciąż plasują się w czołówce A klasy w grupie Siedlce. W sobotnim starciu ósmej kolejki podopieczni trenera Karola Dmochowskiego zaledwie zremisowali z Grodziskiem Krzymosze 3:3, mimo prowadzenia do przerwy 3:0.

2018/08/mks-malkinia-jpg_5b87ab7645763

Zespół z powiatu ostrowskiego prowadził do przerwy po dwóch bramkach Marcina Sadowskiego i trafieniu Mateusza Rutkowskiego.

W drugiej odsłonie spotkania do głosu doszli gospodarze. Odrabianie strat w 67 minucie rozpoczął Konrad Michalak. Na kwadrans przed końcem bramkę kontaktową strzelił Sebastian Głuchowski, a wynik w 81 minucie ustalił Maciej Wyczółkowski. W efekcie mecz zakończył się wynikiem 3:3 i spotkanie zakończyło się podziałem punktów, który nie zadowala żadnej z ekip.

Lider rozgrywek Jastrząb Żeliszew tym razem pokonał na wyjeździe Błękitnych Stoczek 3:1. Z kolei wicelider Watra Mrozy zgarnął komplet punktów w starciu z Wichrem Sadowne 3:0.