Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Zdrowie


Pilne! Jutro nie oddasz krwi

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie odwołuje akcję poboru krwi zaplanowaną na czwartek 8 listopada. Za zaistniałą sytuacją przeprasza prezes zarządu oddziału rejonowego PCK w Ostrowi Mazowieckiej.

krew2_14_03_18

Czwartek 8 listopada początkowo miał być dniem poboru w zamian za poniedziałek 12 listopada. Niestety akcja nie dojdzie do skutku, jak również w najbliższy poniedziałek.

- Za zaistniałą sytuację serdecznie przepraszamy - informuje Grzegorz Feliga, prezes zarządu oddziału rejonowego PCK w Ostrowi Mazowieckiej.

Najbliższy termin oddania krwi w Ostrowi Mazowieckiej zaplanowano na poniedziałek 26 listopada. Krew będzie można oddać w systemie stacjonarnym w pomieszczeniach Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej (niski parter) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 3 w Ostrowi Mazowieckiej. Rejestracja dawców odbywać się będzie w godz. 9.00-13.00.

Wszelkie informacje dotyczące systemu mobilnego krwiodawstwa dostępne są na stronie www.rckik-warszawa.com.pl.


Justyna Zawistowska
Czy wcześniej była informacja o planowanym poborze 8 listopada? Chyba mi umknęło, a byłabym zainteresowana.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies