Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiadomości z miasta


11 listopada nie parkuj przy kościele! Grozi odholowaniem

Na parkingu przy kościele pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Ostrowi Mazowieckiej odbędą się miejskie obchody Narodowego Święta Niepodległości. Władze miasta proszą w niedzielę 11 listopada o niepozostawianie aut na parkingu.

2018/11/parking-kosciol-swieto-jpg_5be3f664dd32f

Na parkingu przy ostrowskim kościele zostanie postawiony znak, w którym władze miasta zwrócą się z prośbą do mieszkańców o usunięcie pozostawionych pojazdów.

- Pamiętajmy o odprowadzeniu pojazdów 11 listopada z parkingu przy kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, tak by pozostał on pusty w godzinach 8.00-13.00 - informuje Urząd Miasta w Ostrowi Mazowieckiej.

Tegoroczne miejskie obchody Narodowego Święta Niepodległości rozpoczną się o godz. 11.00 mszą świętą za ojczyznę, a po jej zakończeniu złożone zostaną kwiaty na placu Wolności.

Zobacz również:
Miejskie obchody Narodowego Święta Niepodległości (program)


Tomek Kołodziejczyk
Panny. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies