Sokół przegrywa z Siarką Tarnobrzeg (zdjęcia, wideo)

Zawodnicy ostrowskiego Sokoła przegrali ostatnie spotkanie z Siarką Tarnobrzeg które odbyło się w sobotę 10 listopada na hali przy ulicy Trębickiego.

2018/11/img-4042-jpg_5be94c77c8974

Dwie pierwsze kwarty w wykonaniu Sokoła wyglądały bardzo dobrze, pierwsza wygrana 17:14, druga aż 9 punktami 21:12, po pierwszej połowie spotkania ostrowski zespół prowadził 38:26.

W trzeciej kwarcie do odrabiania strat wzięła się przyjezdna Siarka, pierwsze minuty kwarty były dość wyrównane, jednak po niedługiej chwili zespół z Tarnobrzegu zanotował 2 serie punktowe odrabiając tym samym straty, a w drugiej części kwarty nie oddali pola przeciwnikom zdobywając w tym czasie 13 punktów. Trzecią kwartę Sokół przegrywa 18:32.

Ostatnia odsłona spotkania to również wyrównana gra obu zespołów, Sokół w ostatnich minutach spotkania doprowadził praktycznie do wyrównania wyniku 72:74, jednak goście z Tarnobrzegu ostatecznie zwyciężają 72:80.

Ostrowski Sokół po 8 kolejkach zajmuję 9 miejsce w ligowej tabeli, następne spotkanie zawodnicy Sokoła rozegrają na wyjeździe z TBV Start II Lublin