Sokół po drugiej dogrywce zwycięża w Nadarzynie

Wczorajszego wieczora zawodnicy w wyjazdowym spotkaniu drugiej ligi koszykówki pokonali po dogrywce GLKS Nadarzyn 109:101.

sokol_mecz_05_03_18

Spotkanie w Nadarzynie rozpoczęło się w sobotę 24 listopada o godzinie 18.00. Obie drużyny prowadziły bardzo wyrównany mecz, który po 4 kwartach zakończył się remisem i doprowadził do dwóch dogrywek.

Ostatnie minuty spotkania należały do zawodników Sokoła, po zdobyciu 8 punktowej przewagi w pierwszych minutach drugiej dogrywki ostrowscy zawodnicy nie pozwolili przeciwnikom na wyrównanie spotkania, grając punkt za punkt do końca meczu.

Po raz kolejny najskuteczniejszym zawodnikiem ostrowskiego Sokoła okazał się Shapovalov, który podczas blisko 42 minut gry zdobył 35 punktów.