Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Muzyka


Paulina Badurek z recitalem w Kotłowni (zdjęcia, wideo)

Społeczna szkoła muzyczna I stopnia w Ostrowi Mazowieckiej zaprosiła mieszkańców miasta i regionu na kolejne spotkanie z cyklu "Rozśpiewana Ostrów". Gwiazdą wieczoru była Paulina Badurek.

2018/12/008-jpg_5c0520a9e8040Na deskach Sceny Kotłownia z recitalem wystąpiła Paulina Badurek (po prawej)

Utalentowana wokalistka zaśpiewała utwory polskich i zagranicznych wykonawców tj. Maryli Rodowicz, Elli Henderson, czy Eda Sheerana.

Paulina Badurek urodziła się w Ostrowi Mazowieckiej. Uczęszczała do szkoły podstawowej i gimnazjum w Nagoszewie. Ukończyła liceum ogólnokształcące w "Ekonomiku". Obecnie utalentowana wokalistka studiuje żywienie człowieka i ocenę żywności w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Dwudzieste drugie spotkanie z cyklu "Rozśpiewana Ostrów" z Pauliną Badurek w roli głównej odbyło się w sobotę 1 grudnia w teatrze Scena Kotłownia, ul. Rubinkowskiego 15.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies