Sokół przegrywa w Warszawie

Przegraną zakończyło się ostatnie wyjazdowe spotkanie ostrowskich koszykarzy z zespołem KK Warszawa zajmującym obecnie 4 miejsce w ligowej tabeli.

2018/10/sokol-ostrow-jpg_5bbc892deb3f6

Rozegrany w sobotę mecz pomiędzy obiema drużynami zakończył się wynikiem 103:82 (23:16, 24:26, 31:23, 25:17).

W trzech kwartach zawodnicy z Warszawy wypracowali dużą przewagę punktową, która wystarczyła aby zakończyć spotkanie z kompletem punktów.

Najbliżej wyrównania wyniku w pierwszych minutach drugiej kwarty byli zawodnicy Sokoła po zbiórce Daniela Solanikowa i celnym rzucie Jakuba Mendaka na 35:34 (przegrywając jednym punktem), niestety od tego momentu przeciwnicy zaczęli uciekać na 10-12 punktów w drugiej i trzeciej kwarcie kończąc trzecią część spotkania z przewagą 13 punktów.