Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Muzyka


Wiktoria Bogdan z recitalem w Ostrowi Mazowieckiej

Młoda i utalentowana wokalistka Wiktoria Bogdan wystąpi przed ostrowską publicznością. Laureatka wielu konkursów wokalnych będzie gościem spotkania "Rozśpiewana Ostrów".

2019/01/wiktoria-bogdan-jpg_5c34664c1a164Fot. archiwum organizatora

- Wiktoria od wielu lat śpiewem ubogaca uroczystości ślubne i uczestniczy w scholi parafialnej - informują organizatorzy wydarzenia.

Wokalistka ukończyła podstawówkę w Dybkach i gimnazjum w Nagoszewie. Obecnie nastolatka uczy się w Zespole Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej w specjalności ratowniczej. Chce zdobyć wiedzę, aby móc przyjść drugiemu człowiekowi z pomocą w sytuacjach zagrażających jego życiu i zdrowiu.

W programie recitalu Wiktorii Bogdan znajdą się znane i lubiane piosenki polskich i zagranicznych wykonawców.

Dwudzieste trzecie spotkanie "Rozśpiewanej Ostrowi" organizowane przez Społeczną Szkołę Muzyczną I stopnia w Ostrowi Mazowieckiej odbędzie się w sobotę 12 stycznia o godz. 19.00 w ostrowskim teatrze Scena Kotłownia. Wstęp wolny.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies