Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Kabarety


Najpopularniejszy kabaret internetu w Małkini Górnej

Mieszkańcy gminy Małkinia Górna będą mogli podziwiać występ kabaretu Czwarta Fala. Na pewno na uczestników wydarzenia czeka świetna zabawa.

2019/01/kabaret-czwarta-fala-jpg_5c41cce490d8b Fot. archiwum organizatora

- Usiądźcie wygodnie, przygotujcie się na świetną zabawę i pozwólcie się porwać Czwartej Fali - zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Twórczość Czwartej Fali opiera się na młodości, pomysłowości i energii scenicznej. Każdy ich występ jest inny, każdy niesie w sobie potężną dawkę pozytywnych emocji i zaskakujących zwrotów akcji.

Kabaret istnieje od września 2009 roku. W skład Czwartej Fali wchodzą trzy osoby - Mateusz Lewkowicz, Damian Lebieda oraz Bartłomiej Cedro. Twórcy hitu "Wieśka Tico", który na YouTube osiągnął grubo ponad 50 milionów wyświetleń, "Passat robi we wsi szum" (ponad 47 milionów wyświetleń), jak również innych parodii, które zna cała Polska. Ich kanał śledzi ponad 500 tys. osób, co sprawia, iż Czwarta Fala jest najpopularniejszym kabaretem w polskim internecie.

Młodzi, pełni pozytywnej energii, zawsze gotowi na interakcje z widownią - tak w skrócie można opisać Czwartą Falę. Twórcy przygód dwóch nierozgarniętych dresiarzy - Kloca i Wentyla, przybędą do Małkini Górnej z programem Made in Poland, żeby porwać uczestników w świat pełen humoru.

Występ kabareciarzy został zaplanowany w sobotę 2 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej. Początek o godz. 19.00.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.