Sabina Olbrich, Czesław Majewski, Ireneusz Miczka i Adam Zając zabrali mieszkańców miasta w muzyczną podróż ponadczasowych przebojów. W nowym obiekcie kulturalnym wysłuchano melodii z operetek klasyków wiedeńskich, musicali, a także pieśni neapolitańskich.
W wydarzeniu nie zabrakło muzycznego żartu i okazji do wspólnego śpiewania.
Gwiazdą koncertu był Czesław Majewski, pianista, kompozytor, dyrygent, aranżer i aktor kabaretowy. Artysta zasiadł za fortepianem i poprowadził zespół muzyczny, w którym wystąpili Sabina Olbrich, Ireneusz Miczka i Adam Zając.
Koncert pn. "Melodie pokoleń" odbył się w sobotę 16 lutego w obiekcie starej elektrowni przy ul. 11 Listopada 7 w Ostrowi Mazowieckiej.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.