Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Siatkówka


Wystartowała runda rewanżowa LSA

Siatkarze amatorzy zaprezentowali swoje umiejętności w pierwszych rundach gry rewanżowej. W trzech meczach dziesiątej kolejki zapadły trzy 2-setowe rozstrzygnięcia.

lsa_09_10_17

Obyło się bez niespodzianek, chociaż wszyscy liczyli na zaciętą walkę w meczu pomiędzy Brokiem a Zaciszną.

W pozostałych spotkaniach Wicher uległ liderowi z Wąsewa, a Forte po niezłym spotkaniu z obu stron, ograło młodzież oraz wielkie doświadczenie z Rubinka. Poniżej przedstawiamy wyniki dziesiątej kolejki.

Qfle - Fuzja - przełożony
Wicher Sadowne - Dream Team Wąsewo 0:2 (16:25, 23:25)
Zaciszna - Brok 2:0 (25:17, 25:16)
Forte - Rubinek i absolwenci 2:0 (25:20, 25:20)

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.