Sokół w coraz lepszej dyspozycji (zdjęcia, wideo)

Koszykarze ostrowskiego Sokoła pokonali w meczu przed własną publicznością Dziki Warszawa 80:69 i zapisali na swoim koncie komplet punktów. Podopieczni trenera Antonio Daykoli stworzyli dobre widowisko w hali sportowej MOSiR przy ulicy Trębickiego.

2019/03/sokol-dziki-jpg_5c7e76c50c40c

Najwięcej punktów w niedzielnym starciu dla ostrowskiego zespołu zdobył Andrii Shapovalov, który uzyskał 23 punkty. Drugim punktującym był Piotr Barszcz - 18 punktów.

Do przerwy koszykarze Sokoła prowadzili 41:27. Po zmianie stron podopieczni trenera Antonio Daykoli spuścili z tonu i oddali inicjatywę gościom. Dziki wygrali trzecią i czwartą kwartę kolejno 20:19 i 22:20. Ostatecznie to jednak Sokół wygrał 80:69 i zapewnił sobie awans w ligowej tabeli na siódmą pozycję dającą grę w fazie play-off.

Kolejne spotkanie naszych koszykarzy czeka w niedzielę 10 marca. Ponownie w hali sportowej MOSiR przy ulicy Trębickiego podopieczni trenera Antonio Daykoli zagrają z Żubrami Leo-Sped Białystok. Początek meczu został zaplanowany na godz. 20.00.

Sokół Ostrów Mazowiecka - Dziki Warszawa 80:69 (22:13, 19:14, 19:20, 20:22)

Sokół: Shapovalov 23 pkt, Barszcz 18 pkt, Paul 12 pkt, Słoniewski 7 pkt, Sienkiewicz 6 pkt, Solanikow 5 pkt, Jurkiewicz 5 pkt, Gałan 4 pkt oraz Fronc

Dziki: Dębski 13 pkt, Bojko 12 pkt, Wilczek 11 pkt, Tokarski 11 pkt, Marchoff 9 pkt, Holnicki-Szulc 5 pkt, Glabas 4 pkt, Brandys 3 pkt, Szemieta 1 pkt