Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sporty walki


Sprawdzian ostrowskich bokserów przed WOR War 03

Na początku marca ostrowscy bokserzy wzięli udział w mistrzostwach Mazowsza juniorów w Płocku. Był to jeden z ostatnich sprawdzianów zawodników przed galą sportów walki WOR War 03.

2019/03/uolka-boks-jpg_5c8624cc10971Fot. archiwum prywatne

W Płocku zaprezentowali się Marcin Orzech, Jakub Krutczenko i Mateusz Białach.

Podopieczni trenera Waldemara Pecury dobrze zaprezentowali się w płockim ringu. Jakub Krutczenko w półfinałowej walce zmierzył się z Piotrem Stańczykiem z Legii Warszawa. Rywal Jakuba w pierwszej rundzie był na deskach, jednak ostatecznie walka trwała trzy rundy. Ostrowski zawodnik wygrał jednogłośnie na punkty i zakwalifikował się do finału.

Marcin Orzech skrzyżował rękawice z Norbertem Jakubim z LKS Niedźwiedź Kętrzyn. Podopieczny trenera Waldemara Pecury wygrał jednogłośnie na punkty.

Gorycz porażki musiał przełknąć z kolei Mateusz Białach. Po ciężkim trzech rundach lepszy od Mateusza okazał się Nazar Mikitiuk z LKS Niedźwiedź Kętrzyn.

Dla zawodników UOLKA Ostrów Mazowiecka to element przygotowań do ostrowskiej gali sportów walki WOR War 03. Więcej o niej przeczytacie w artykule pn. "Czternaście walk podczas WOR War03. Ruszyła sprzedaż biletów!".


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies