Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Książka


Warsztaty dla dzieci i młodzieży w bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Ostrowi Mazowieckiej z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości wzięła udział w akcji "Mirabelka - kiełkująca historia". W jej ramach organizowane są warsztaty dla dzieci i młodzieży.

2019/03/mirabelka-ksiazka-harasimowicz-jpg_5c87c46b9c058

Akcja polega na organizacji w bibliotekach w całej Polsce warsztatów, na podstawie książki "Mirabelka" Cezarego Harasimowicza oraz opracowanych materiałów, w tym scenariusza "Mirabelka - kiełkująca historia".

W scenariuszu warsztatów znajdują się ciekawe pomysły oraz inspiracje na interesujące zajęcia. Jest to świetna okazja, by poznać historię naszego kraju poprzez gry i zabawy.

- Dla grup zorganizowanych obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem tel. 798-894-141 - informuje Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowi Mazowieckiej.

Warsztaty potrwają do 22 marca br. i odbywają się w siedzibie ostrowskiej biblioteki.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies