Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Muzeum


Duże zainteresowanie nauką tańca przedwojennego

Już dziś kolejne bezpłatne warsztaty taneczne przedwojennego tanga i walca. W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców organizatorzy zaplanowali zajęcia w dwóch turach.

2019/03/nauka-taniec-jpg_5c824725482ea

- Od środy 13 marca zajęcia odbędą się w dwóch turach. Młodzież zapraszamy o godz. 19.40, natomiast dorosłych o godz. 20.20 - informuje Muzeum - Dom Rodziny Pileckich w Ostrowi Mazowieckiej.

Warsztaty są bezpłatne i odbywają się raz w tygodniu, w środę. Uczestniczy szlifują swoje umiejętności taneczne w siedzibie Studia Tańca Saltare przy ulicy Lubiejewskiej 19. W zajęciach mogą wziąć udział mieszkańcy miasta i powiatu w wieku od 13 do 100 lat. Tańca uczy Martyna Swaczyna.

Uczestnicy warsztatów wystąpią w pokazie tanecznym podczas trzeciego święta rotmistrza Witolda Pileckiego, które odbędzie się 18 maja br.

Organizatorem warsztatów jest Muzeum - Dom Rodziny Pileckich w Ostrowi Mazowieckiej.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies