Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Pływanie


Treningi w sekcji ratownictwa wodnego

Uczniowski Klub Sportowy Neptun zaprasza dzieci z roczników 2005-2010 do przyłączenia się i rozpoczęcia treningów w sekcji ratownictwa wodnego. Treningi odbywają się trzy razy w tygodniu.

mistrzostwa_sp1_plywanie_17_05_17

- Pływanie to nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim jedna z najbardziej ogólnorozwojowych, wszechstronnych i bezpiecznych dyscyplin sportowych - informuje Piotr Kania z UKS Neptun Ostrów Mazowiecka.

Na zajęciach w krótkim czasie można poprawić kondycję i ogólny stan zdrowia. Opanowanie umiejętności pływackich pozostaje na całe życie, nawet przy braku systematycznego pływania. Raz wyuczona umiejętność poruszania się w wodzie nigdy nie zanika.

- Z nami poprawisz style pływackie, ogólną kondycję organizmu, poznasz elementy ratownictwa, jak również posługiwanie się podstawowym sprzętem stosowanym w ratownictwie wodnym - informuje UKS Neptun Ostrów Mazowiecka.

Treningi odbywają się w poniedziałki, środy i czwartku o godz. 16.00 w krytej pływalni MOSiR przy ulicy Trębickiego 10 w Ostrowi Mazowieckiej.

Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach proszone są o kontakt za pośrednictwem adresu e-mail biuro@uksneptun.pl lub pod numerem tel. 603-393-548.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies