Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Gmina Ostrów Mazowiecka


Sesja w gminie z kwiatami w tle (zdjęcia, wideo)

W sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Ostrowi Mazowieckiej odbyła się piąta sesja rady obecnej kadencji. Radni przyjęli szereg uchwał, które dotyczyły m.in. wprowadzenia zmian w budżecie oraz wieloletniej prognozie finansowej na lata 2019-2027.

2019/03/sesja-rada-gmina-dzien-kobiet-jpg_5c87baeecc3c3

Podczas sesji nie zabrakło życzeń i kwiatów dla płci pięknej. Wszystko w ramach obchodzonego Dnia Kobiet.

Wójt Waldemar Brzostek poinformował o zakończeniu, na terenie gminy, kilku inwestycji. Zakończyły się przebudowy ulicy Wschodniej w Starym Lubiejewie, ul. Leśnej i Wspólnej w Ugniewie oraz drogi gminne w Nagoszewce. Ponadto wyremontowano ulicę Bociańskiego w Komorowie i wybudowano drogi w Starej Grabownicy.

Gmina otrzymała dofinansowania na realizację projektów tj. "Myśl ekonomicznie", "Umiem pływać - jestem bezpieczny" oraz na zakup książek do szkolnej biblioteki w Nowej Osuchowej.

Mężczyźni podczas sesji nie zapomnieli o kobietach. Płeć piękna tego dnia miała swoje święto. Każda z pań otrzymała symbolicznego tulipana.

Sesja odbyła się w piątek 8 marca br.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies