Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Siatkówka


Siatkarskie konfrontacje dla "jedynki"

W hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Trębickiego w Ostrowi Mazowieckiej dziewczęta z rocznika 2006 i młodsze rywalizowały w szkolnych rozgrywkach sportowych w mini-siatkówce. Która szkoła okazała się najlepsza?

2019/03/jedynka-mini-siatkowka-jpeg_5c9228f91d966 Zwycięska drużyna "jedynki", fot. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej

Szkolnymi mistrzyniami w mini-siatkówce dziewcząt okazały się zawodniczki Szkoły Podstawowej nr 1. "Jedynka" nie straciła w turnieju nawet jednego seta.

Wszystkie pozostałe placówki zgromadziły tyle samo punktów i o drugim miejscu musiał zdecydować stosunek małych punktów.

Okazało się, że najlepiej punktowała ostrowska "czwórka" i to dziewczęta z tej szkoły stanęły na drugim stopniu podium. Trzecie miejsce zajęła "trójka", a czwarte "dwójka".

Zawody odbyły się w sobotę 16 marca br. Dwie najlepsze drużyny będą reprezentować nasze miasto w rozgrywkach powiatowych.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.