Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Książka


Biblioteka pod chmurką już otwarta (zdjęcia, wideo)

Bibliotekę pod chmurką w Ostrowi Mazowieckiej uroczyście otworzyli wspólnie przedstawiciele Miejskiej Biblioteki Publicznej wraz z zastępcą burmistrza Danielem Choinką.

2019/04/img-2278-jpg_5cb302430341c

- Będzie można wziąć książkę i za jakiś czas ją zwrócić, wymienić na inną lub zostawić swoją własną książkę, można też chwilę przysiąść na ławeczce i poczytać. Biblioteka pod chmurką jest dostępna dla wszystkich mieszkańców Ostrowi i naszych gości. Możecie państwo korzystać z niej bezpłatnie i delektować się czytaniem na świeżym powietrzu - mówiła w swoim wystąpieniu Agnieszka Kaczmarek pomysłodawczyni projektu biblioteki pod chmurką.

Projekt biblioteki pod chmurką dzięki oddanym głosom został zrealizowany w ramach kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego, który zyskuje coraz bardziej na popularności wśród mieszkańców.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies