Opublikowano . Kraj i świat | Aktualności | Edukacja


Egzamin ósmoklasisty zgodnie z procedurami i prawem (wideo)

Ósmoklasiści po raz pierwszy od reformy oświaty zasiedli do egzaminów kończących etap nauki w szkole podstawowej. Chociaż w oświacie trwa już ósmy dzień strajku, minister edukacji narodowej poinformowała, że we wszystkich szkołach egzaminy odbyły się zgodnie z procedurami i prawem.

2019/04/egzamin-szkola-jpg_5cb4722bc3c3c

- Za nami pierwszy egzamin z języka polskiego. 377 tysięcy uczniów w prawie 13 tysiącach szkół przystąpiło do egzaminu ósmoklasisty - mówiła minister edukacji narodowej Anna Zalewska. - Wszystkie egzaminy we wszystkich szkołach odbyły się zgodnie z procedurami i zgodnie z prawem, bez jakichkolwiek zakłóceń - dodała.

- Chcemy pogratulować uczniom pierwszego dnia i podziękować dyrektorom, nauczycielom - tym nauczycielom, którzy są przy swoich uczniach, wolontariuszom, kuratorom, wojewodom - powiedziała Zalewska.

Zobacz również:
Egzamin ósmoklasisty. Dziś język polski

źródło: x-news.pl


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies