Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Kolarstwo


Rajd rowerowy imienia Janka Sikory

Stowarzyszenie Zakręcona Ostrów zaprasza na rajd rowerowy imienia Janka Sikory. Trasa będzie wiodła przez około 100 kilometrów.

rajd_rowerowy_14_04_18

W wydarzeniu, które odbędzie się w piątek 3 maja o godz. 8.00, mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie. Zbiórka przy ratuszu miejskim.

Trasa rajdu będzie wiodła przez Ostrów Mazowiecką, Szumowo, Śniadowo, Szczepankowo i Chojny Młode.

- Trasa wiedzie drogami asfaltowymi o małym natężeniu ruchu - informuje Ostrowska Masa Krytyczna.

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody, jakie mogą ponieść w związku z udziałem w rajdzie jego uczestnicy, każdy z uczestników jedzie na własną odpowiedzialność.

Szczegółowych informacji udziela Krystyna Tyszka pod numerem tel. 508-869-068.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.