Opublikowano . Mazowieckie | Kultura i rozrywka | Koncerty


Koncert formacji Iza&Latynoscy Brothers

Multimedialne Centrum Natura w Ostrołęce zaprasza w najbliższą sobotę 11 maja na koncert formacji Iza&Latynoscy Brothers. Koncert realizowany jest w ramach projektu "W Rytmie Europy" współfinansowanego przez miasto Ostrołęka. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

2019/05/latynoscyprzyjaciele-om-jpg_5cd2d2e93afa3

Wraz zespołem gościnnie wystąpi Luis Nubiola (Kostaryka) na saksofonie altowym oraz brazylijski gitarzysta Nelson Latif.

Maciej Łyszkiewicz skomponował 10 utworów, do których piękne teksty napisała Iza Kowalewska, czerpiąc inspiracje z twórczości poetów polskiej piosenki i z przymrużeniem oka podejmując z nimi dialog. W efekcie powstała płyta, która snuje opowieści niewyczerpanych tematów piosenki - miłości, rozstań, szalonych tańców i uniesień.

Piękne melodie rodem z lat 50-tych XX wieku flirtują z tekstem, przenosząc odbiorców do zapomnianych szlagwortów i melodyjnych refrenów. Muzyka doskonała dla każdego słuchacza, który najzwyczajniej w świecie tęskni za dobrą piosenką. Iza i Latynoscy Brothers to muzycy, którzy na stałe wpisali się w nurt polskiej muzyki.

Wstęp wolny! 11 maja godz. 19.00.

Zapraszamy,

Multimedialne Centrum Natura
Ostrołęka, ul. Natury 7
Multimedialne Centrum Natura, tel. 516-491-060
Restauracja Natura, tel. 507-952-146
mcnatura.pl

Artykuł sponsorowany


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies