Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


Piłkarski weekend z wielkimi emocjami

Przed nami ciekawy piłkarski weekend w powiecie ostrowskim. Największe emocje związane są z meczem w Wąsewie, gdzie miejscowy KS będzie podejmował Narew 1962 Ostrołęka. Ostrovia tym razem powalczy o punkty na wyjeździe. Z kim zagrają MKS Małkinia, GKS Andrzejewo, Iskra Zaręby Kościelne i piłkarki Ostrovii?

2019/05/wasewo-narew-jpeg_5cd532445bf4f

Najciekawiej w walce o ligowe punkty będzie w Wąsewie. Trener Robert Wilczewski w rozmowie z naszym portalem powiedział, że "dla KS Wąsewo jest to bardzo prestiżowy mecz".

Mecz pomiędzy KS Wąsewo a Narwią Ostrołęka został zaplanowany na niedzielę 12 maja o godz. 17.00.

O tej samej godzinie, lecz w sobotę, o punkty powalczy Ostrovia Ostrów Mazowiecka. Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka zmierzą się w Płońsu z miejscową Płońską Akademią Futbolu.

Walczący o awans MKS Małkinia tym razem zagra z Jutrzenką Cegłów. Wyjazdowy mecz zaplanowano na niedzielę 12 maja o godz. 18.00.

W B klasie arcyważne spotkanie czeka GKS Andrzejewo. Podopieczni trenera Łukasza Kamińskiego zmierzą się z Wymakraczem w Długosiodle. Zespół z powiatu ostrowskiego jeżeli chce mieć nadzieje na awans do wyższej klasy rozgrywkowej to nie może tego meczu przegrać. Spotkanie zostało zaplanowane na sobotę 11 maja o godz. 12.00. Nasz drugi przedstawiciel w tej lidze, Iskra Zaręby Kościelne, przed własną publicznością powalczy o punkty z Orzem Goworowo. Starcie zostało zaplanowane na niedzielę 12 maja o godz. 16.00.

Emocje wracają również w III lidze kobiet. Po przerwie majówkowej na boisko wybiegną piłkarki Ostrovii Ostrów Mazowiecka. Tym razem podopieczne trenera Michała Kacprzaka zmierzą się z Jantarem w Ostrołęce. Mecz rozpocznie się w niedzielę 12 maja o godz. 14.00.

Liga okręgowa, grupa Ciechanów-Ostrołęka
PAF Płońsk - Ostrovia Ostrów Mazowiecka, sobota - 11 maja, godz. 17.00.

A klasa, grupa Ciechanów-Ostrołęka
KS Wąsewo - Narew 1962 Ostrołęka, niedziela - 12 maja, godz. 17.00.

A klasa, grupa Siedlce
Jutrzenka Cegłów - MKS Małkinia, niedziela - 12 maja, godz. 18.00.

B klasa, grupa Ostrołęka
Wymakracz Długosiodło - GKS Andrzejewo, sobota - 11 maja, godz. 12.00.
Iskra Zaręby Kościelne - Orz Goworowo, niedziela - 12 maja, godz. 16.00.

III liga kobiet, grupa mazowiecka
Jantar Ostrołęka - Ostrovia Ostrów Mazowiecka, niedziela - 12 maja, godz. 14.00.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies