Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Muzyka


Rozśpiewana Ostrów: recital Aleksandry Zdziarskiej

Młoda i utalentowana wokalistka Aleksandra Zdziarska będzie kolejnym gościem spotkania z cyklu "Rozśpiewana Ostrów". Będzie to dwudziesty piąty recital zorganizowany przez ostrowską szkołę muzyczną.

2019/05/aleksandra-zdziarska-jpg_5cd956a1da43e Aleksandra Zdziarska, fot. archiwum organizatora

Muzyka młodej artystce towarzyszyły od dziecka. Jako uczennica Szkoły Podstawowej nr 3 w Ostrowi Mazowieckiej zdobywała wiele wyróżnień w licznych konkursach.

- Zamiłowanie do muzyki rozbudził we mnie dziadek, który swoją gitarą akompaniował mi w małych domowych koncert. To wspólnie z nim śpiewając zdobyła dwukrotnie pierwsze miejsce w Festiwalu Maryjnym w Wąsewie - opowiada Aleksandra Zdziarska.

Utalentowana wokalistka aktualnie uczy się w Liceum Ogólnokształcącym imienia Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej w klasie o profilu ekonomicznym. W tym roku kończy 6-letnią naukę w Społecznej Szkole Muzyczne I stopnia w klasie gitary.

- Nie wiem jeszcze, co chciałabym robić w przyszłości, ale śpiewać będę zawsze - dodaje Aleksandra Zdziarska.

Recital zorganizowany przez Społeczną Szkołę Muzyczną I stopnia w Ostrowi Mazowieckiej odbędzie się w niedzielę 19 maja o godz. 19.00 w siedzibie teatru Scena Kotłownia.