Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiadomości z powiatu


Pielęgniarki i położne świętowały (zdjęcia)

W sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego imienia Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej świętowały pielęgniarki i położne z powiatu ostrowskiego. Uroczystość była okazją do podkreślenia znaczenia i docenienia ciężkiej pracy w służbie zdrowia.

2019/05/dzien-pielegniarka-polozna-jpg_5cdac10f8add4

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek obchodzony jest 12 maja. Pielęgniarki i położne z powiatu ostrowskiego świętowały w tym roku w piątek 10 maja.

We wszystkich przemówieniach zaproszonych gości nie brakowało ciepłych słów uznania dla ciężkiej pracy wszystkich pielęgniarek i położnych.

Bukiet kwiatów na ręce naczelnej pielęgniarki SPZZOZ w Ostrowi Mazowieckiej i wiceprzewodniczącej Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Ostrołęce przekazali starosta ostrowski Zbigniew Chrupek i parlamentarzysta Zbigniew Kuźmiuk.

Uroczystość uświetnił występ, uczennicy ostatniej klasy gimnazjum w Szkole Podstawowej nr 4 w Ostrowi Mazowieckiej, Jadwigi Danelczyk.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies