Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Koncerty


Grzegorz Wilk zaśpiewa dla wszystkim mam! Wygraj bilet na koncert (wideo)

Dla wszystkich mam w Ostrowi Mazowieckiej zaśpiewa Grzegorz Wilk. Koncert z okazji Dnia Matki odbędzie się w czwartek 23 maja w ostrowskim zajeździe Cobra przy ul. Zambrowskiej 91. Początek o godz. 19.00. Wygraj bilet na to wydarzenie!

2019/05/grzegorz-wilk-jpg_5cdc068b54f9c

Organizatorem koncertu jest Atelier Językowe Anna Śledziewska.

Grzegorz Wilk od 2005 roku jest czołowym wokalistą programu "Jaka to melodia?" emitowanego w TVP1. Prócz autorskiej płyty "Wolf-Flow", nagrał wiele piosenek do filmów, m.in. "You'll never be alone" z filmu "Kochaj i tańcz", czy tytułową piosenkę serialu "Blondynka".

- Znakomity wokalista. Jest jedynym gościem, którego znam, który potrafi zaśpiewać Niemena jeden do jednego, który potrafi zaśpiewać Szczepanika jeden do jednego. Jest tak kolorowym, tak plastycznym wokalistą, że zazdroszczę mu, ale w dobrym tego słowa znaczenia - mówi o artyście Robert Janowski, wieloletni prowadzący programu "Jaka to melodia?".

Bilety w cenie 100 zł do nabycia pod numerem tel. 696-350-071.

Konkurs
Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać dwa bilety na koncert. Zasady są proste. Wystarczy napisać komentarz pod postem z tym artykułem na naszym facebookowym profilu uzasadniając dlaczego właśnie do Was powinien trafić bilet. Najciekawsze dwie wypowiedzi, z największą ilością polubień, nagrodzimy biletami. Konkurs trwa do piątku 17 maja do godz. 15.00.

Aktualizacja
Bilety w konkursie wygrały Wioletta Nagórka i Marta Wronek-Persińska. Gratulujemy!