Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Kolarstwo


Wyścig kolarski przejedzie w okolicach Małkini

Ogólnopolski wyścig kolarski "Masters" 2 czerwca przejedzie miedzy innymi drogami powiatu ostrowskiego. Mający swój start w Sokołowie Podlaskim wyścig, przejedzie między innymi przez Poniatowo oraz Treblinkę.

kolarstwo_01_12_17

W liczącym ponad 80 kilometrów wyścigu wezmą udział kolarze z całego kraju, pierwsi zawodnicy w okolicy Treblinki powinni pojawić się w niedzielę 2 czerwca około godziny 12.00.

Tego dnia mogą również wystąpić utrudnienia dla kierowców, zablokowane będą czasowo drogi dojazdowe na drogę wojewódzką nr 627 od Poniatowa do miejscowości Boreczek.

 

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.