Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Muzyka


Konkurs piosenki "You Can Sing" za nami (zdjęcia, wideo)

Po raz trzeci uzdolniona młodzież ze szkół podstawowych z gminy Ostrów Mazowiecka rywalizowała w konkursie piosenki angielskiej pn. "You Can Sing". Poznaj laureatów konkursu.

2019/06/you-can-sing-jpg_5cff98ea87e46

Młodzi uczestnicy wykazali się doskonałą znajomością języka angielskiego, dykcją oraz muzykalnością i poczuciem rytmu.

- Dobór repertuaru był na wysokim poziomie, a mimo to odbiór utworów cieszył się dużym uznaniem i zainteresowaniem. Jury oceniało nie tylko interpretację i walory głosowe, ale także dobór stroju do charakteru utwory oraz ogólny wyraz artystyczny - informuje organizator wydarzenia.

Pierwsze miejsce w konkursie jury przyznało Katarzynie Badurek z PSP w Nagoszewce. Zwyciężczyni wykonała piosenkę "All of Me" Johna Legenda. Mocnym wokalem zachwyciła zarówno jury, jak i zgromadzoną publiczność. Na drugim miejscu została sklasyfikowana Klaudia Wasil z PSP w Ugniewie za wykonanie "Stay" Rihanny. Podium uzupełniła Julia Leszczyńska z PSP w Starym Lubotyniu za wykonanie nastrojowej piosenki Adele pt. "Someone Like You".

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, upominek z kluczem wiolinowym. Dodatkowo wyróżniono nagrodami rzeczowymi trzy pierwsze miejsca.

Trzecia edycja międzyszkolnego konkursu piosenki angielskiej pn. "You Can Sing" odbyła się w piątek 7 czerwca w Publicznej Szkole Podstawowej w Ugniewie.


Zobacz zdjęcia: Konkurs piosenki "You Can Sing" za nami (zdjęcia, wideo)

1/33
2/33
3/33
4/33
5/33
6/33
7/33
8/33
9/33
10/33
11/33
12/33