Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Książka


Piknik z książką: letni ogród biblioteki tętnił życiem (zdjęcia, wideo)

Letni ogród przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrowi Mazowieckiej tętnił życiem. Czytelnia po raz dziewiąty zaprosiła mieszkańców miasta na ostrowski piknik z książką.

2019/06/ksiazka-piknik-jpg_5d08ab098928f

Jolanta Andruszkiewicz, dyrektor biblioteki, wręczyła nagrody Super Czytelnikom. Wyróżnienia powędrowały do Justyny Nejman i Moniki Zaręby.

Na rozpoczęcie wydarzenia z młodzieżą i dorosłymi spotkała się Ilona Gołębiewska, autorka powieści tj. "Powrót do starego domu" i "Tajemnice starego domu".

Na zakończenie pierwszego dnia pikniku wystąpił zespół Mikstura, który zabrał zgromadzonych uczestników w podróż sentymentalną.

Drugiego dnia wydarzenia bawiły się dzieci. Było malowanie twarzy, animacje w krainie czarów, fotobudka, warsztaty teatralne, quiz z nagrodami i balonowe cuda. Na zakończenie dzieci zobaczyły spektakl muzyczny pt. "Pimpuś sadełko". Podczas trwania pikniku nie brakowało również kiermaszu książek.

IX Ostrowski Piknik z Książką odbył się w dniach 14-15 czerwca w letnim ogrodzie przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrowi Mazowieckiej.

Neonówka


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies
Promocja