Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Pływanie


Młodzi ratownicy na obozie sportowym

Sekcja ratownictwa wodnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Neptun Ostrów Mazowiecka wybrała się na obóz sportowy do Pasymia. Część zajęć przeprowadzono w jeziorze Kalwa.

2019/06/uks-neptun-oboz-jpg_5d0cd03e25404 Fot. UKS Neptun

Młodzi ratownicy rozpoczynali dzień porannym treningiem o godz. 7.00 na basenie. Następnie mieli śniadanie i zajęcia w plenerze. O godz. 17.30 ponownie wracali na basen.

- Pogoda nam dopisała. Sporo czasu spędziliśmy kąpiąc się w jeziorze Kalwa, gdzie mogliśmy organizować część zajęć. Temperatura wody w jeziorze wynosiła 24 stopnie Celsjusza - wyjaśnia instruktor ratownictwa wodnego Piotr Kania.

Oprócz treningów ratowniczych uczestnicy obozu wzięli udział w zajęciach lekkoatletycznych, grach i zabawach na powietrzu oraz pływali po jeziorze na rowerkach wodnych. Ponadto zwiedzili stację ratownictwa wodnego Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Giżycku.

Obóz sportowy UKS Neptun odbył się w dniach 13-16 czerwca w Pasymiu.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.