Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Koncerty


Kapela Ciupaga na zakończenie Dni Broku i Puszczy Białej (zdjęcia, wideo)

Za nami 41 edycja Dni Broku i Puszczy Białej. W niedzielę na plaży miejskiej nad rzeką Bug mieszkańcy gminy i regionu bawili się podczas koncertów zespołów tj. Wysokie Stężenie Bluesa i kapela góralska Ciupaga.

2019/07/goralska-kapela-ciupaga-jpg_5d22f1195be90

Niedzielna zabawa na scenie rozpoczęła się blokiem zabaw dla dzieci. Od godz. 15.00 na najmłodszych czekali animatorzy oraz dmuchane zabawki.

Jako pierwsze tego dnia ze sceny rozbrzmiały dźwięki muzyki ludowej i biesiadnej. Przed publicznością zaprezentowali się lokalni artyści - Małkinianka, Retro Band, Zapominajka, Cantilena, Sadowianki, Nadbużanie, Świtanki, Cyganeria, Wyszkowiacy i Jarzębina.

Kolejne koncerty to występy Wysokiego Stężenia Bluesa i kapeli góralskiej Ciupaga. Po solidnej dawce nietuzinkowych rytmów 41 Dni Broku i Puszczy Białej została zakończona dyskoteką przy rytmach DJ Rawy.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies
Promocja