Opublikowano . Kraj i świat | Sport | Z kraju i ze świata


Kibice Widzewa Łódź obejrzą mecze w punkcie bukmachera LV Bet

Bukmacher LV Bet umożliwi oglądanie meczów Widzewa Łódź w swoim punkcie stacjonarnym na obiekcie przy al. Piłsudskiego.

2019/07/mecz-ogladanie-jpeg_5d245a981837e

Mecze wyjazdowe obejrzą na swoim stadionie. Kibice Widzewa mogą śledzić rozgrywki w punkcie stacjonarnym bukmachera.

Widzew Łódź z pewnością nie może zaliczyć minionych rozgrywek do udanych. Mimo całkiem niezłego startu sezonu, w jego końcówce zanotował rekordową ilość remisów i nie awansował do pierwszej ligi. Kibice łódzkiego klubu są jednak z nim na dobre i na złe, co udowadniali już nie raz i z pewnością będą wspierać swoją ukochaną drużynę w kolejnej edycji rozgrywek. Pomoże im w tym oficjalny sponsor, czyli bukmacher LV Bet.

Stadion miejski w Łodzi podczas rozgrywek ligowych nie ma problemu z zapełnieniem. Co sezon Widzew Łódź praktycznie bije rekordy w sprzedaży karnetów na obie rundy. Dlatego niemal na każdym meczu jest komplet publiczności. Nie każdy z kibiców może jednak pozwolić sobie na wspieranie drużyny także w meczach wyjazdowych. Wiąże się to często z dalszymi wyjazdami i kosztami. Wielu z nich chętnie jednak chciałoby obejrzeć takie spotkanie w większym gronie i towarzystwie innych fanów. Dlatego firma LV Bet Zakłady Bukmacherskie, która prowadzi swój punkt na obiekcie przy alei Piłsudskiego w Łodzi, umożliwia oglądanie tych meczów właśnie w swoim lokalu. Pierwsza transmisja odbyła się z meczu pomiędzy Widzewem a Błękitnymi Stargard.

Transmisje z ligowych spotkań Widzewa już od dawna zapewnia telewizja klubowa WidzewTV za odpowiednią opłatą. Wszystkie opatrzone są komentarzem, a nawet profesjonalnym studiem meczowym. To świetne rozwiązanie, ponieważ duże komercyjne telewizje nie są na razie zainteresowane regularną transmisją niższych lig (niższych niż Fortuna 1 Liga).

- Dialog z kibicami jest dla nas niezmiernie ważny, nie tylko na stadionach. Jesteśmy zaangażowanym sponsorem Widzewa Łódź, który doskonale pamięta mecze w IV lidze. Dziś, logo LV Bet znajduje się na koszulkach meczowych oraz sprzęcie treningowym. Na stadionie przy alei Piłsudskiego czynny jest także punkt LV Bet. Ciągle zależy nam na tym, aby być jeszcze bliżej kibiców, także w trakcie meczów wyjazdowych. Liczymy, że współpraca z WidzewTV będzie bardzo owocna, dzięki czemu jeszcze więcej osób będzie mogło oglądać mecze Widzewa - skomentowała Monika Płaczkowska, Sports Marketing
Specialist w LV Bet.

Bukmacher LV Bet stara się maksymalnie angażować w działalność Widzewa, nie ograniczając się jedynie do prezentowania swoich logotypów na koszulkach czy stadionach. Fani utytułowanego klubu, wielokrotnego mistrza Polski oraz uczestnika elitarnych rozgrywek Ligi Mistrzów dzięki różnym akcjom marketingowym mogli wspólnie cieszyć się z rozpoczęcia kolejnych rozgrywek czy celebrować awanse po karnej degradacji klubu w ostatnich sezonach.

LV Bet to względnie młody polski legalny bukmacher (posiada zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK). Działa na rynku już ponad dwa lata. Firma w tym czasie zdążyła sporo zainwestować w polski sport i rozwój różnych dyscyplin. Udzieliła wsparcia także wielu klubom. Oprócz wspomnianego Widzewa, marka jest głównym sponsorem krakowskich klubów - Wisły oraz Garbarni, a miano oficjalnego sponsora zapewnia także Stali Mielec oraz drużynom z Ekstraklasy: Wiśle Płock, mistrzowi Polski - Piastowi Gliwice oraz spadkowiczowi z minionego sezonu Zagłębiu Sosnowiec.

Więcej o LV Bet: https://www.legalny-bukmacher.com/kod-promocji-lvbet.

Umożliwienie klientom wspólnego oglądania meczów ulubionej drużyny w punkcie stacjonarnym to kolejne ciekawe rozwiązanie marketingowe na rynku firm oferujących zakłady wzajemne. Zaznacza się na nim pewien wyraźny trend. Bukmacherzy wciąż starają się dotrzeć do fanów różnych dyscyplin w wymiarze ogólnokrajowym, jednak również coraz chętniej angażują się w sponsoring i działania na polu lokalnym.

Przypominamy, że oferta bukmacherów skierowana jest wyłącznie do osób pełnoletnich, a zakłady bukmacherskie mogą uzależniać. LV Bet to legalny polski bukmacher - uważaj na nielegalnych bukmacherów, u których gra jest niedozwolona.

Artykuł sponsorowany

Zobacz gazetkę Lidla

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.