Opublikowano . Podlaskie | Kultura i rozrywka | Koncerty


Tłumy na koncercie Wakacyjnej Trasy Dwójki w Łomży (zdjęcia, wideo)

Ogromną frekwencją cieszył się niedzielny koncert Wakacyjnej Trasy Dwójki. Aby zobaczyć i posłuchać plejady polskich i zagranicznych gwiazd, do sąsiedniej Łomży ściągnęły także duże grupy mieszkańców Ostrowi Mazowieckiej i powiatu ostrowskiego. Wydarzenie było relacjonowane w TVP.

2019/07/koncert-mylomza-jpg_5d36aa6a84581 Fot. mylomza.pl

Imprezę prowadzili gospodarze "dwójkowego" teleturnieju Koło Fortuny - Izabella Krzan i Rafał Brzozowski, a także Aleksander Sikora i Mateusz Szymkowiak.

Na scenie zaprezentowali się natomiast: Thomas Anders z legendarnego zespołu Modern Talking, Danzel, Stachursky, Halina Mlynkova, Krzysztof Cugowski, Papa D, Boys i Milano. Dla wszystkich uczestników było to niezapomniane przeżycie i wieczór pełen wrażeń.

Łomżyńska muszla koncertowa pękała w szwach. Frekwencja przeszła najśmielsze oczekiwania. Do Łomży przyjechali bowiem nie tylko mieszkańcy miasta i okolicznych wiosek, ale też goście z sąsiednich powiatów, w tym także z Ostrowi Mazowieckiej i powiatu ostrowskiego. Nasi przedstawiciele chętnie dzielili się zdjęciami z wydarzenia na portalach społecznościowych.

Ogromna scena, widowiskowe oświetlenie, osoby znane z telewizji i pierwszych stron gazet, gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, mnóstwo dodatkowych atrakcji i tłumy bawiących się ludzi - to wszystko sprawiło, że impreza na pewno przejdzie do historii łomżyńskich wydarzeń jako jedno z najbardziej udanych.

Zabawa rozpoczęła się w niedzielę 21 lipca br. o godz. 20.00 i trwała do późnych godzin nocnych. Całość koncertu transmitowano na antenie telewizyjnej "Dwójki".

Obszerną galerię zdjęć obejrzycie na stronie portalu mylomza.pl.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies