Mławianka Mława liderem ligi okręgowej, Ostrovia piąta (wyniki, tabela)

Pierwsza kolejka w rozgrywkach ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka dobiegła końca. W dniach 14-15 sierpnia szesnaście zespołów zainaugurowało nowy sezon ligowy, w tym nasz przedstawiciel - Ostrovia Ostrów Mazowiecka. Poznaj komplet wyników.

2019/08/ostrovia-mks-ciechanow-jpg_5d569c3d7b403

Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka w pierwszym meczu ligowym w środowe popołudnie wygrali przed własną publicznością 2:0 z MKS Ciechanów. Więcej o spotkaniu przeczytacie w artykule "Ostrovia lepsza od MKS Ciechanów (zdjęcia, wideo)".

W środowe popołudnie na boisko wybiegli również piłkarze Wkry Bieżuń, którzy pokonali Sonę Nowe Miasto 4:1. Kryształ Glinojeck wygrał z Iskrą Krasne 6:2, KS CK Troszyn okazał się lepszy od PAF Płońsk 2:0, a Narew Ostrołęka podzieliła się punktami ze Żbikiem Nasielsk 2:2.

Wczoraj swoje mecze rozegrały pozostałe drużyny. Korona Szydłowo nie dała szans GKS Strzegowo 3:0, a Tęcza Ojrzeń pokonała na wyjeździe beniaminka GKS Pokrzywnica 2:0. Liderem rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka, po pierwszej odsłonie gier, została Mławianka Mława, która rozgromiła na wyjeździe Mazowsze Jednorożec aż 8:0. Niezwykłą skutecznością w meczu popisał się Marcin Tomczak. Niezwykle doświadczony napastnik Mławianki zdobył cztery bramki, z czego trzy z nich w drugiej połowie w przeciągu siedmiu minut.

Zobacz komplet wyników i aktualną tabelę.