Opublikowano . Mazowieckie | Aktualności | Wiadomości z powiatu


Delegacja powiatu ostrowskiego na dożynkach Mazowsza (zdjęcia)

Dożynki Mazowsza odbywały się w tym roku w Ciechanowie. Na wojewódzkim święcie plonów nie mogło zabraknąć reprezentantów powiatu ostrowskiego. Wśród delegatów znaleźli się m.in. wicestarosta Józef Rostkowski.

2019/09/powiat-ostrowski-dozynki-ciechanow-jpg_5d7b9d87e8be7Fot. Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej

Delegacja powiatu ostrowskiego złożyła chleb dożynkowy. Zaprezentowała także piękny wieniec, który wykonało Koło Gospodyń wiejskich w Nieskórzu.

W myśl starej tradycji, uczestnicy dożynek przeszli w barwnym korowodzie z wieńcami, podzielono symboliczny bochen chleba, nie zabrakło okolicznościowych przemówień, degustacji regionalnych potraw czy jarmarku na ludową nutę. Wieczorem przyszedł czas na zabawę przy muzyce - wystąpili Varius Manx i Ania Dąbrowska.

Dożynki województwa mazowieckiego odbyły się 8 września br. w Ciechanowie. Szersza relacja oraz zdjęcia dostępne są na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Ostrowi Mazowieckiej.

Neonówka


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies
Promocja