Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Kabarety


Neonówka w Ostrowi Mazowieckiej (konkurs)

W październiku do Ostrowi Mazowieckiej zawita popularny kabaret Neonówka, tym razem zaprezentują publiczności program pt. "Żywot Mariana".

2019/09/neonowka-27092019-jpeg_5d906d33f2779

Kabaret będzie można zobaczyć w niedzielę 27 października o godzinie 16.00 w ostrowskiej hali MOSiR przy ulicy Trębickiego 10. Śledźcie nasz portal już niebawem do wygrania wejściówki na wydarzenie.

- "Żywot Mariana" - to najnowsze dzieło Kabaretu Neo-Nówka. Po sukcesie programu "Kazik Sam w domu" Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka. "Żywot Mariana" to kabaretowy spektakl pokazujący losy statystycznego Mariana od narodzin, aż po jego kres - informują organizatorzy.

Zabawny, śmieszny, rozluźniający ale i zmuszający do przemyśleń. Taki jest "Żywot Mariana". Program wzbogacony jest autorskimi piosenkami i oprawą muzyczną w wykonaniu zespołu "Żarówki".

Bilety na wydarzenie do nabycia na stronie internetowej: biletowakasa.pl 

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.



Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.